Безпаливний генератор Капанадзе, або генератор вільної енергії

капанадзе

На сьогоднішній день нові ідеї технологій продовжують заполоняти ринок. Одним із найважливіших питань являється створення генератора, який би працював без використання додаткового джерела енергії, або так званий «вічний двигун». Одним із досить цікавих випадків стало створення генератора вільної енергії. Його винайшов грузинський винахідник Таріель Канападзе. В своєму відео вчений демонструє власний експеримент, в якому він показує суть роботи генератора вільної енергії, що працює на основі котушки Тесла. Запускаючись від акумулятора, генератор продовжує свою роботу в автономному режимі, при цьому використовуючи енергію ефіру. Після цієї демонстрації вчений дав відповіді на ряд питань.

В основі його дослідження лежало те, що весь космос являє собою потенційне поле і він знайшов ключ, який дає йому змогу отримувати енергію. Вчений стверджує, що енергія завжди є присутньою в просторі, і для її використання потрібно лише її вивільнити, а для цього потрібно створити спеціальний імпульс. Під час цього експерименту Капанадзе використав як джерелом живлення батарейку потужністю в 9 воль, і в робочому режимі він зміг добитись вивільнення 150 КВт енергії. Вчений стверджував, що шляхом ускладнення енергоємних процесів можна набагато підвищити рівень отриманої енергії. Сам пристрій має форму коробки, всередині якої відбувається концентрація енергії, що добувається з простору. Сам процес вчений аналізує як ефіродинамічний. В свій чай Ейнштейн спростовував теорію відносно існування ефіру, але згодом вчені були вимушені погодитись з можливістю його існування в просторі, і в фізиці з’явився новий напрямок під назвою ефіродинаміка. Базою для даного напряму являється сам процес

отримання енергії з простору. Вчений поки не розкриває основу роботи продукту, адже ідею видобутку даного джерела альтернативної енергії вже не раз пробували привласнити інші особи.

Суть самого механізму  – це так званий «резонатор», який утворює резонанс між первинною і вторинною котушками. Згодом згідно з судовими обмеженнями, він був змушений видозмінити хід роботи пристрою; вся енергія, що була вироблена, навантажувалась на двигун. Він, натомість, обертав вал генератора, а вже до генератора з’єднувалась вся система живлення.

Капанадзе не зміг реалізувати продукт в Грузії, тому він поїхав в Туреччину і вже там запатентував цей генератор. Згодом він підписав контракт з турецькими вченими, згідно з яким вони мали створити 10 мегаватну електростанцію, але згодом інший вчений розірвав цей контракт і почався конфлікт інтересів.

В тому випадку, якщо генератор буде реалізований і впроваджений в повсякденне виробництво, перш за все зникне енергетичний комітет, адже основний принцип роботи пристрою – береш стільки енергії, скільки потрібно; кожна людина зможе встановити такий генератор собі в дім чи в під’їзд. Єдине, що для цього потрібно, це електропровід і якісні деталі.

На даний момент існує кілька теорій, який же ж принцип роботи даного механізму. Одною із таких теорій являється коливальний контур. Згідно з нею, Капанадзе живлення першої котушки не було ідеальним. Ця котушка схована в самій коробці і знаходиться в вертикальному положенні. В котушці паралельно до первинної обмотки стоїть конденсатор. Це і називається «коливальний контур». Частота звуку залежить від індуктивності первинної обмотки і ємності конденсатора. Іскровик стоїть перед самим контуром і б’ється з певною частотою, тим самим утворюючи потужні розряди. Викидається цілий спектр частот, одна з яких збіжиться з частотою коливань контуру. Друга котушка намотана біфіляром і з’єднана через іскровик. Ціль всієї конструкції – можливість максимально розкрутити струм в біфілярі (рис 2.).

Ще однією не менш цікавою теорією являється ферорезонанс. Одним із початкових процесів являється саме утворення іскри, а для цього потрібна висока напруга. Видобувши іскру, ми вже маємо широкий спектр частот, і одна з них буде мати резонанс з структурною речовиною в феромагнетику і саме цю речовину ми заставляєм резонувати за допомогою слабкого електромагнітного поля, створеного котушкою, через яку і проходить весь спектр частот з іскри. Речовина називається домен і під дією поля може бути направлене в будь-який напрям. Повернувши всі домени, утворюється магніт з максимальним магнітним полем, яке перевершує енергію на затрати по управлінню доменами.

Проводилось дуже багато різних експериментів на основі роботи генератора Капанадзе. Було фактично доказано, що біфіляр Тесла являється всього лиш аналогом звичайного конденсатора, де міжвиткова ємність – це ємність конденсатора на парамтетр пікофарад.

Не зважаючи на все це, вчений сам має намір продовжити поширювати продукцію власного виробництва і надалі не тільки створити потужний автономний генератор, а й включити його в склад сучасних технологій, що виведе науковий прогрес на новий рівень.

Розміщено: Руслан